O nas

Witaj!

Już w dzieciństwie myśląc o swojej przyszłości wymawiałam słowo €žMUZYKA. Towarzyszyła mi ona bowiem od najmłodszych lat i zawsze stanowiła główny cel mojej edukacji i rozwoju. Gdy skończyłam 5 lat po raz pierwszy stanęłam na prawdziwej, dużej scenie Teatru Dramatycznego w Koszalinie. Było to dla mnie ogromnie ważne wydarzenie, które do dnia dzisiejszego wspominam z łezką w oku. Wtedy też zaczęłam koncertować z rodzinnym zespołem Bulochky. Następnie rozpoczęłam edukację w Państwowej Szkole Muzycznej w klasie gitary klasycznej. Ta działalność wymagała ode mnie dużego zaangażowania i wkładu pracy, który jednak zaowocował‚ na studiach. Podejmując naukę na Akademii Pomorskiej w Słupsku na kierunku: Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej z pedagogiką… wczesnoszkolną… wiedziałam na pewno co chcę™ robić‡ w przyszłości. Tam, pod okiem wielu doskonałych pedagogów poznałam m.in.. tajniki dyrygowania, emisji głosu, prowadzenia zespołów muzycznych, organizowania różnego rodzaju uroczystości oraz doskonaliłam umiejętność gry na gitarze. Edukacja muzyczna oraz rozpowszechnianie tej sztuki stało się™ moją pasją. Odkrywanie nowych talentów, dodawanie uczniom pewności siebie i uświadamianie im, iż tak naprawdę™ każdy jest zdolny stało się™ głównym celem mojej działalności artystycznej. Zatem€ž Muzyczne Atelier€ nie jest firmą…, ani instytucją, to spełnienie marzeń„ o promocji kultury muzycznej wśród ludzi w każdym wieku, to chęć‡ udowodnienia, że w we wszystkich drzemią ™często nieodkryte, zdolności muzyczne oraz uświadomienia jak ważną… rolę™ w życiu każdego z nas odgrywa muzyka.

Aby podnieść poziom świadczonych usług do współpracy zapraszam innych pasjonatów, którzy sporą część swojego życia poświęcili muzyce. Instruktorzy współpracujący z Muzycznym Atelier to praktykujący muzycy, od podszewki znający swój instrument i co najważniejsze- posiadający umiejętność zarażania muzyczną pasją!

Muzyka ma niebywały wpływ na życie i rozwój dzieci już od okresu płodowego. Maluszki, które mają… kontakt z muzyką… szybciej uczą… się™ mówić‡, nie mają… kłopotów z koncentracją, są… bardziej kreatywne. Gra na instrumentach natomiast rozwija pamięć‡ wzrokową… i ‚słuchową… co ma swoje odzwierciedlenie w szybkiej nauce języków obcych czy przyspieszeniu czytania. Muzyka ponadto harmonizuje napięcie, wycisza i relaksuje dzięki czemu stwarza dziecku ideale fundamenty do rozwoju. 

Zapraszam do wspólnej przygody zwanej MUZYKĄ, abyśmy mogli razem odkrywać‡ tajniki najpiękniejszej ze sztuk! 

Do zobaczenia,
Jarosława Bułka- Demkowycz

 KADRA:Jarka

Jarosława Bułka-Demkowycz

Pomysłodawczyni i właścicielka „Muzycznego Atelier”.  Absolwentka studiów magisterskich  kierunku: Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Bytowie.  Doświadczenie zawodowe zdobywała już podczas studiów  pracując w jednej ze słupskich, prywatnych szkół muzycznych jako nauczyciel gry na gitarze klasycznej oraz instruktor zajęć muzyczno-ruchowych. W wolnych chwilach słucha muzyki Michaela Buble oraz majsterkuje wokół domu. O „Muzycznym Atelier” mówi krótko: „Jest to spełnienie marzeń. Żadna inna praca nie dałaby mi tak wiele satysfakcji i zadowolenia z tego co robię i z efektów jakie to przynosi.”

Ola

Aleksandra Bułka-Kudlik

Jest absolwentką studiów pedagogicznych na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Bytowie. Na co dzień pracuje jako nauczyciel w szkole i przedszkolu prowadząc dodatkowo od wielu lat różne zespoły wokalno- instrumentalne składające się z dzieci, młodzieży jak również osób dorosłych. Jest szczęśliwą mamą Przemka i Janka. W „Muzycznym Atelier” uczy gry na gitarze klasycznej oraz prowadzi zajęcia wokalne w tuchomskiej filii naszej szkoły. Pani Aleksandra często dopisuje muzykę do wierszy- tworząc z nich poezję śpiewaną, aby stały się one bardziej przystępne dla  dzieci i młodzieży.

Maciek

Maciej Grzesiak

Muzyką zajmuje się od bardzo dawna. Przechodząc przez składy różnego rodzaju zespołów (od folkowych do rockowych) nabrał spory bagaż doświadczeń, którymi hojnie dzieli się ze swoimi uczniami. Interesuje się wszystkim co związane jest z perkusją począwszy od wydawnictw, a skończywszy na najrozmaitszych elementach wyposażenia tego instrumentu. Przez wiele lat pełnił funkcję muzyka sesyjnego. Pan Maciek bardzo często ćwiczy i gra sam dla siebie twierdząc, że perkusja jest lekiem na całe zło. Jest szczęśliwym tatą Filipa oraz- jak łatwo się domyśleć- w „Muzycznym Atelier” uczy gry na perkusji!

 12903912_931804940220988_2115959926_o

Mirosława Bulka-Maksyśko

Jest absolwentką Uniwersytety Gdańskiego oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I st w klasie fortepianu. Na co dzień pracuje jako koordynator do spraw współpracy ze Wschodem na Akademii Pomorskiej w Słupsku.  Popołudniami prowadzi zajęcia muzyczne w Słupsku, Lęborku oraz oczywiście w Muzycznym Atelier, gdzie uczy grać na fortepianie, akordeonie jak również zajmuje się wokalistami.  Pani Mirka jest szczęśliwą mamą jeszcze szczęśliwszego Oresta.

Share Button